KONST / Litografier / Färglitografi 12332161
nr 1233 2161
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Skördetid. Signerad, numrerad 33/190, Löst blad, bladets mått: 62x47
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:50:49
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm